O nas

Olejnik Pracownia Projektowa została założona w 2009 roku. Od początku swojej działalności staramy się spełniać wymagania naszych Klientów, podchodząc indywidualnie do każdego zadania.

Jesteśmy grupą ludzi z pasją, dla których architektura to sposób na życie, a pasję tę można odnaleźć w naszych projektach. Projektując staramy się być maksymalnie twórczy w poszukiwaniu nowych rozwiązań architektonicznych mając na uwadze kontekst oraz realia materialne współczesnego świata, spełniając przy tym marzenia i oczekiwania Klientów.

Przygotowujemy projekty budowlane zarówno budynków nowych jak i obiektów istniejących oraz wpisanych do rejestru zabytków. Projektujemy budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, budynki biurowe, handlowe, usługowe oraz zamieszkania zbiorowego, opracowując projekty Koncepcyjne, Architektoniczno - Budowlane oraz Techniczne i Wykonawcze.

Do każdego projektu podchodzimy z zapałem i otwartością umysłu. Nie tylko projektujemy, ale także z chęcią odwiedzamy budowy, z ciekawością weryfikując co stworzyliśmy na papierze.
Towarzyszymy naszym Klientom zapewniając pełną obsługę inwestycji, od pomysłu i analizy wykonalności na działkach wskazanych przez Inwestora, poprzez wszelkie niezbędne uzgodnienia i pozwolenia, jak również pomoc w przygotowaniu procesu inwestycyjnego, aż po organizacje placu budowy i nadzór nad pracami budowlanymi.

Dokładamy wszelkich starań aby zaproponowane rozwiązania odpowiadały najwyższym standardom.
Współpraca z KRD

Współpracujemy z