Dołącz do nas!

Poznaj nasze aktualne oferty pracy i aplikuj już teraz!

Asystent Architekta

Zakres obowiązków

Opracowanie studium wykonalności inwestycji
Opracowanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
Koordynacja międzybranżowa
Przygotowanie uzgodnień projektu budowlanego
Praca zgodnie ze standardem Pracowni

Wymagania

Wykształcenie wyższe architektoniczne
Co najmniej półroczne doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej koncepcyjnej, budowlanej lub wykonawczej
Bardzo dobra znajomość programów: Revit i AutoCad, Photoshop
Sumienność i obowiązkowość
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Pracę w młodym zespole,
Możliwość odbycia praktyki projektowej kwalifikowanej do uzyskania uprawnień
Możliwość wykonania praktyki wykonawczej na budowie
Pracę przy projektach budynków mieszkaniowych wielo- i jednorodzinnych, budynków usługowych, zamieszkania zbiorowego oraz zespołach produkcyjno-magazynowych
Pracę przy wszystkich etapach projektu; od studium wykonalności inwestycji, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze do nadzorów na budowie
Możliwość rozwoju

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wypełnij formularz w celu nawiązania współpracy

Wyślij nam swoje CV

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.